Originální původní plakát
dle Kupkova pastelu z r. 1909 (Guggenheim)
( podtisk béžové barvy
ofsetová technika přes kámen
faksimile Kupkova razítka )
- označení "LITH" není použitá technika, značí firemní značku tiskaře
rozměr ve výřezu 44,5 x 56,5 cm
Rozměr: 44,5 x 56,5 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2256
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )
rozměr ve výřezu 39 x 53 cm
Rozměr: 39 x 53 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2252
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě zdobený rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 58 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2156
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2213
Olej / plátno
Rozměr: 67 x 100 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 2258
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 97, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2250
Příhozy: 51
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1901, stav původní )
Rozměr: 23 x 42 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2196
Rozměr: 14,5 x 10,5 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2226
Olej / karton
( signováno vlevo dole, datováno 1935,
ve slušném stavu )
Rozměr: 35 x 60 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 2205
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav původní )
Rozměr: 81 x 66,5 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2178
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 23 x 32 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2168
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 23 x 32 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2167
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 2165
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2222
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 70 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2170
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, opatřeno vzorkem DNA, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 2163
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2160
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2155
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, datace kolem roku 1908, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař,
Rozměr: 39 x 50 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2181
Linorit
Rozměr: 21 x 14,5 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2266