čas serveru: 23:21:36

Vratislav Muttich

Název: Dívka v kroji

( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2218

Olej / karton
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 32 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 2259

Zdeněk Nemastil

Název: Na hrázi rybníka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2200

Václav František Ulšmíd

Název: Na pastvě

Olej / překližka

Rozměr: 9,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2249

Václav Skála

Název: Meandry

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2262

Jan Rapin

Název: Dáma se škraboškou

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2159

Jaroslav Mandl

Název: Geometrická kompozice

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2018, stav slušný )
dílo přímo od autora

Rozměr: 89 x 63 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2177

A. Archipenko

Název: Česající žena

Bronzový odlitek
( signováno na podstavci, pravděpodobně pozdější odlitek )

Rozměr: výška 59 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2247

Cyril Bouda

Název: Muž a žena u krbu

Kamenorytina
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )

Rozměr: 26 x 19 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2248

O. Šikýř

Název: Na dvoře

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 60 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2239

Monogramista J.P.

Název: Jednorožec

Olej / plátno

Rozměr: 54 x 41 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2237

Banksy

Název: I Want Change

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně certifikát

Rozměr: 31 x 24 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2217

Vojtěch Preissig

Název: Rozkvetlý strom

Barevná akvatinta

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2221

Jan Bauch

Název: Dívčí hlava III.

Kvaš
( signováno vpravo dole, datováno 1955, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 19 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2185

Marie Hlobilová - Mrkvičková

Název: Věra Snopová z Tesly u frézy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1951, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2234

V. Vaner

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2166

František Lange

Název: Motiv z Blatenska

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 32 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2164

Jan Dědina

Název: Dívka v kroji

Rozměr: 62 x 47 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2216

František Michl

Název: Pobřeží

Olej / překližka

Rozměr: 12 x 24 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2294

Název: Pohled do kraje

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2228