Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1161
Tempera / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 59 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 1165
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1159
Olej / lepenka
( stav původní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1160
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datace 1957, na zadní straně autorské razítko s popisem, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1162
Kvaš na kartonu
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav perfektní )
Vystaveno:
2008 - Pardubice ( VČG ) katalog str. 6 )
Publikováno:
Monografie ( Olič ) str. 504
Posudek: PhDr. Pečinková, CSc. ( autorka monografie a výstav )
Rozměr: 35,5 x 57 cm
Aktuální cena: 1 700 000 Kč
Vyvolávací cena: 290 000 Kč
Id aukce: 1024
Příhozy: 81
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, přípis autora na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 27 x 35 cm
Aktuální cena: 55 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1151
Příhozy: 57
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, původní stav )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Id aukce: 1155
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1891, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1148
Příhozy: 41
Pastel
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 57 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Id aukce: 1150
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 49, stav původní )
konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
Rentgenováno v Národní Galerii a podmalbou je sedící žena, zobrazený RTG je pouze výřez, nezahrnuje cely obraz.
Rozměr: 60 x 81 cm
Aktuální cena: 89 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 1145
Příhozy: 55
Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1147
Olej / dřevo
( signováno monogramem vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 10 x 14,5 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1140
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 50 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1143
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně razítko galerie Českých výtvarných umělců, stav původní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1141
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 29 x 32 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1138
Olej / plátno
Rozměr: 46 x 61 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1123
Olej / překližka
Rozměr: 56 x 70 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1122
Olej / karton
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1121
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1119