čas serveru: 01:39:38

Václav Radimský

Název: Zrcadlení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, autorský vyřezávaný rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 455 000 Kč

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Id aukce: 543

Příhozy: 85

František Škrabánek

Název: Alenka a Věroslav na žních

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 980

František Škrabánek

Název: Mrazivý den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 45 x 67,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 982

František Škrabánek

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 19,5 x 26 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 983

František Škrabánek

Název: Před bouří

Olej / lepenka
z pozůstalosti autora

Rozměr: 32 x 41,5 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 984

František Škrabánek

Název: Polní cesta

Olej / plátno / lepenka
z pozůstalosti autora

Rozměr: 14,5 x 24 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 977

František Škrabánek

Název: Polní cesta II.

Olej / plátno / sololit
z pozůstalosti autora

Rozměr: 14,5 x 24 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 979

Alexei Vasilievich Hanzen

Název: Dubrovník

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 23,5 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 863

František Škrabánek

Název: Zimní podvečer

Olej / lepenka
z pozůstalosti autora

Rozměr: 12 x 19,5 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 976

František Škrabánek

Název: Předjarní cesta

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 974

František Škrabánek

Olej / plátno
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 972

František Škrabánek

Název: Snopy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 973

František Líbal

Olej / plátno

Rozměr: 96 x 130 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 970

Václav Špála

Název: Konvalinky

Olej / plátno

Rozměr: 40,5 x 34 cm

Aktuální cena: 495 000 Kč

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

Id aukce: 966

Příhozy: 96

Alena Kučerová

Název: Sauna

Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 53,5 x 75 cm

Aktuální cena: 20 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 969

Alena Kučerová

Název: Výhled

( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )

Rozměr: 54 x 77 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 968

Měchura

Název: Březový háj

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 965

Gustav Macoun

Název: Vysoké nebe

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 60 x 64 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 959

Daněk Sedláček

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 68 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 962

Název: Na dvorku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 35 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 964