Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původ Francie, bohatě zdobený rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 66 x 82 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1117
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav původní )
Rozměr: 53 x 70 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1113
Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1115
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 51 x 70,5 cm
Aktuální cena: 260 000 Kč
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Id aukce: 1043
Příhozy: 88
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1111
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1109
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1107
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datace - okolo r. 1916, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 132 cm
Aktuální cena: 67 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1034
Příhozy: 60
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1103
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 63 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1101
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav původní )
Rozměr: 35 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1098
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1099
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, datováno 62, stav perfektní )
Na zadní straně štítek Svaz čs. výtvarných umělců
Rozměr: 33 x 46 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1087
Příhozy: 54
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1095
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1091
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1086
Olej / plátno
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1083
Olej / sololit
( signováno uprostřed dole, datováno na zadní straně 1943, stav perfektní )
ze sbírky MuDr. Jiřího Dudka
Soupis díla č. 678/4
Vystaveno:
2015 - Praha - Museum Kampa ( str. 97 )
2016 - Litoměřice ( SG ) seznam str.81 )
2018 - Praha - Obecní dům ( soupis str. 157 )
2019 - Hluboká AJG
Publikováno:
2015 - Katalog str. 51
2016 - Katalog str. 52
2017 - Monografie ( Šteffek ) str. 151
2018 - Katalog str. 25
2019 - Katalog str. 99
Posudek: PhDr. Zemina
Rozměr: 33 x 61 cm
Aktuální cena: 2 080 000 Kč
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Id aukce: 1025
Příhozy: 215
Olej / dřevo
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1080
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 1079