čas serveru: 01:49:09

Stanislav Lolek

Název: Pohled na Ostravu

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 21 x 28 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 546

Jana Havelková

Název: Sýkorky

Olej / karton
( stav původní )

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 957

Název: Jižní přístav

Olej / plátno
( nesignováno, obraz dovezen z Francie, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 950

Jan Zrzavý

Název: Zasněná

Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 13 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 953

Škrabánek

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 85 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 944

Václav Radimský

Název: Skály na normandském pobřeží při západu slunce

Olej / plátno
kolem roku 1901
( signováno na zadní straně
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 72 000 Kč

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

Id aukce: 947

Jan Zrzavý

Název: Vodník

Heliogravura

Rozměr: 19 x 13 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 952

Josef Procházka

Název: Na hrázi rybníka

Olej / lepenka

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 561

Václav Dobrý

Název: Předjaří

( signováno vpravo dole, datováno 44, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 943

Bordenave

Název: Přístav a plachetnice ( Côte d´Azur )

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 939

Kája Saudek

Název: Krásná je tvář periférie

Kombinovaná technika / olej / tempera / kvaš / tuš / plátno
provenience : získáno z autorské výstavy Káji Saudka

Rozměr: 80 x 70 cm

Aktuální cena: 160 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 844

Příhozy: 81

Antonín Hudeček

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, potvrzeno Jiřím Hudečkem, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 935

František Max

Název: Chrám sv. Mikuláše

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 936

Karel Schadt

Název: V březovém háji

Olej / plátno

Rozměr: 133 x 133 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 927

Ludvík Kuba

Název: Cestou do vsi

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 547

Otakar Kubín

Název: Luční kvítí

Litografie

Rozměr: 46 x 37 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 921

Leopold Musil

Název: Jarní den v sadech

Olej / sololit

Rozměr: 53,5 x 67 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 920

R. Petrovský

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, v původním stavu )

Rozměr: 60 x 71 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 916

Leopold Musil

Název: Marina

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 43 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 913

František Pečínka

Název: Břízová nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 62 x 98 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 909