Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 14,5 x 24 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 977
Olej / plátno / sololit
z pozůstalosti autora
Rozměr: 14,5 x 24 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 979
Olej / lepenka
Rozměr: 17 x 23,5 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 863
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 12 x 19,5 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 976
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 974
Olej / plátno
z pozůstalosti autora
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 972
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 973
Olej / plátno
Rozměr: 96 x 130 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 970
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 33, obraz je uveden v autorově soupise díla pod číslem 699, bohatě zdobený rám, stav perfektní )
Rozměr: 40,5 x 34 cm
Aktuální cena: 495 000 Kč
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Id aukce: 966
Příhozy: 96
Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 53,5 x 75 cm
Aktuální cena: 20 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 969
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
Rozměr: 54 x 77 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 968
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 31 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 965
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 60 x 64 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 959
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 46 x 68 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 962
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 32 x 35 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 964
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 21 x 28 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 546
Olej / karton
( stav původní )
Rozměr: 20 x 23 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 957
Olej / plátno
( nesignováno, obraz dovezen z Francie, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 81 cm
Aktuální cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 950
Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 13 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 953
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 85 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 944