Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6162
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6145
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6160
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6159
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6157
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6129
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6119
Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6132
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6137
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6140
Olej / plátno
Rozměr: 82 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6158
Rozměr: 90 x 125 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6236
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6155
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )
Rozměr: 50 x 97 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6156
Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6153
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6151
Alpaka
( neznačeno, stav slušný )
Rozměr: výška: 20 cm, průměr: 19 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6201
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6237
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6147
Olej / plátno
Miluše Poupětová, roz. Kautznerová
(* 22. července 1963, Vlašim)
Vede ateliér Užité malby na VOŠUP SUPŠ na Žižkově náměstí v Praze 3.
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6204