Olej / plátno
kolem roku 1901
( signováno na zadní straně
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 72 000 Kč
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Id aukce: 947
Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 13 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 952
Olej / lepenka
Rozměr: 36 x 51 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 561
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 943
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 73 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 939
Kombinovaná technika / olej / tempera / kvaš / tuš / plátno
provenience : získáno z autorské výstavy Káji Saudka
Rozměr: 80 x 70 cm
Aktuální cena: 160 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 844
Příhozy: 81
Olej / lepenka
( nesignováno, potvrzeno Jiřím Hudečkem, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 61 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 935
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 48 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 936
Olej / plátno
Rozměr: 133 x 133 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 927
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 547
Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 37 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 921
Olej / sololit
Rozměr: 53,5 x 67 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 920
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, v původním stavu )
Rozměr: 60 x 71 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 916
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 43 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 913
Olej / lepenka
Rozměr: 62 x 98 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 909
Olej / karton
Rozměr: 68 x 48 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 908
Olej / sololit
( signováno na zadní straně, odborně vyčištěno, rám v původním stavu )
Rozměr: 45 x 56 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 903
Olej / karton
( nesignováno, perfektní stav )
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 901
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání odborný posudek )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 897
Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 899