čas serveru: 02:51:12

Název: Horská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 82 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 069

Igor Pančuk

Název: Studenovodské vodopády

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )

Rozměr: 77 x 49 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 066

Měchura

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 070

K. Vydra

Název: Řečiště

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 065

Waldraff

Název: Pastýř

Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 53 x 100 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 060