Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 899
Olej / lepenka
Rozměr: 59 x 53 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 896
Příhozy: 77
Olej / karton
Rozměr: 73 x 100 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 891
Olej / plátno
Rozměr: 63 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 892
( signováno vpravo dole, datováno 74, dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 24,5 x 31,5 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 890
Olej / lepenka
odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 24 x 30 cm
Aktuální cena: 180 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 873
Sepia
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 883
Rozměr: 28 x 33 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 877
Rozměr: 24 x 37 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 876
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav perfektní )
Rozměr: 32 x 27 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 871
Olej / plátno
Rozměr: 107 x 160 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 868
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 865
Olej / lepenka
Rozměr: 24,5 x 49,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 856
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
Rozměr: 47 x 37 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 862
Litografie
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 860
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 13 x 20 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 978
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 855
Olej / lepenka
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 852
Olej / překližka
Rozměr: 27 x 38 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 851
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 843