Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 84 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 719
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav perfektní )
Rozměr: 38 x 64 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 716
Tempera / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 27 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 710
Olej / lepenka
( 2x signováno - vlevo dole a vpravo dole, vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně "Franta Kaván věnuje", stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 25,5 x 35 cm
Aktuální cena: 63 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 548
Příhozy: 71
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Id aukce: 707
Olej / plátno
Rozměr: 75 x 97 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 705
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 553
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 698
Olej / lepenka
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Id aukce: 696
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )
Rozměr: 60 x 59 cm
Aktuální cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 693
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 67, stav slušný )
Rozměr: 67 x 67 cm
Aktuální cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 692
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datace: okolo roku 1915, vyřezávaný dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
rozměr včetně rámu 127,5 x 156,5 cm,
Rozměr: 101 x 130 cm
Aktuální cena: 160 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 559
Příhozy: 84
Olej / karton
( signováno vlevo dole, původní stav )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 681
Olej / sololit
Rozměr: 54 x 65 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 675
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav původní )
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 673
Olej / plátno
Rozměr: 85 x 65 cm
Aktuální cena: 52 100 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 560
Příhozy: 55
Olej / karton
( neznačeno, stav perfektní )
Rozměr: 31 x 24 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 657
Olej / karton
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 649
Olej / lepenka
Rozměr: 43 x 64 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 545
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 645