Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 637
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )
Rozměr: 30 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 640
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav původní )
Rozměr: 37 x 34 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 627
Mozaika z polodrahokamů
( nesignováno vpravo dole, stav původní )
Japonsko
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 620
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, původní rám " Josef Brůžek ", obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 31 x 41 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 554
Olej / plátno
( nesignováno, na zadní straně potvrzeno synem autora, stav původní )
Rozměr: 101 x 81 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 611
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav původní )
Rozměr: 48 x 70 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 606
Kombinovaná technika / pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )
Rozměr: 50 x 34 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 594
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, francouzský rám, stav perfektní )
Rozměr: 45,5 x 60,5 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 542
Linoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 11 x 9 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 576
Linoryt
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 21,5 x 15 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 574
Barevný lept
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 26 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 922
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 90 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 566
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 120 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 565
Olej / sololit
Rozměr: 52 x 87 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 564
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav perfektní )
na zadní straně přípis - autorské razítko
Rozměr: 21 x 32 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 536
Litografie
( stav slušný )
Rozměr: 20 x 27 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 501
Akvarel
Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek.
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 495
Příhozy: 51
Olej / lepenka
Rozměr: 61,5 x 66,5 cm
Aktuální cena: 68 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 500
Příhozy: 60
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 499