Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně razítko Akademie Českého fondu výtvarných umělců, stav slušný )
pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 85 x 50 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 490
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, na zakázku dělaný dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 45 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 493
Akvarel
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 34 x 26 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 489
Tempera / plátno / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 488
Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 487
Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 484
Materiál: třešeň
( stav velmi dobrý )
Rozměr: výška 158 cm, šířka 86 cm, hloubka 47 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 482
Olej / karton
Rozměr: 37 x 52 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 476
Olej / plátno
1942
Rozměr: 55 x 48 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 473
Příhozy: 25
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
Rozměr: 23 x 37 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 469
Olej / plátno
( značeno na zadní straně, datováno 2003, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 456
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 450
Bronz
Mramorový podstavec
( signováno vlevo dole, značeno Pekárek 29, stav perfektní )
Rozměr: výška 24 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 446
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 433
( signováno dole uprostřed, dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 28 x 19 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 418
Příhozy: 25
Olej / dřevo
( nesignováno, pravost ověřena přímo autorem, stav slušný )
Rozměr: 164 x 143 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 417
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1944, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 71 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 408
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 401
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 30, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 9 x 19 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 399
Tempera
Rozměr: 30 x 87 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 395