Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 070
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 065
Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )
Rozměr: 53 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 060