Olej / karton
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5920
Olej / tempera
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 30 x 51 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5918
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 23 x 29 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5916
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )
Rozměr: 65 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5923
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 7 x 9,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5913
Tisk
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 20 x 32 cm
Rozměr: 20 x 32 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5909
Olej / lepenka
Rozměr: 39 x 52 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5855
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1985, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 42 x 29 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5884
Tisk / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 65 x 32 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5904
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5854
Olej / sololit
Rozměr: 58 x 63 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5851
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5842
Olej / karton
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 87 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 5907
Příhozy: 90
( signováno vpravo dole, datováno 91, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 15 cm
ze sbírky rodiny Hejnovy č. 287
znal. razítko Aleš Rezler
Rozměr: 22 x 15 cm
Aktuální cena: 57 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5838
Příhozy: 72
Tempera / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 41 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5865
Kresba / Tužka / papír
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 19 x 11 cm
atest Dr. Čubrda
Rozměr: 19 x 11 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5836
Příhozy: 87
Pastel / lepenka / karton
( signováno vpravo nahoře, datováno 1981, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 42 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5864
Akryl / zlato
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autorky
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5866
Tempera / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1989, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 41 x 62 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5867
Kombinovaná technika / papír
( signováno dole uprostřed, datováno 1999, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 39 x 59 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5871
Příhozy: 60