( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno: 21/100
na zadní straně přiložen certifikát
Rozměr: 61 x 43 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5873
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 56 x 65 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5821
Kov / slitina
dřevěný podstavec
( signováno M L , stav slušný )
výška včetně podstavce: 16,5 cm
Rozměr: výška: 16,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5908
Olej / sololit
dílo získáno přímo od autorky
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 48 x 58 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5876
Příhozy: 59
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav slušný )
Rozměr: 45 x 61 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5818
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 55 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5906
Linoryt / karton
rozměr ve výřezu: 28 x 22 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 22 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5845
Příhozy: 65
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5927
Pastel / papír
rozměr ve výřezu: 18 x 12 cm
rámováno pod sklem
konzultováno s Mgr. Janou Orlíkovou-Brabcovou
Rozměr: 18 x 12 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5846
Příhozy: 107
Olej / karton
Rozměr: 27 x 33 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 5931
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5824
Lavírovaná kresba / Tuš / papír
( signováno vpravo dole AP, stav původní )
Rozměr: 48 x 34 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5829
( signováno dole dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 9,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 9,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 5889
Olej / lepenka / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav slušný )
Rozměr: 41 x 52 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5817
Olej / lepenka
Rozměr: 78 x 56 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5919
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
Rozměr: 29 x 41 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 5921
Olej / plátno
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5809
Příhozy: 71
Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno L M, stav slušný )
Rozměr: výška 17,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5897
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 28 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5826
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 55 x 70 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5901