Linoryt
( signováno dole uprostřed, datováno 89, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 23 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 23 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5888
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 47 x 62 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5859
Olej / sololit
Rozměr: 45 x 49 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5816
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav slušný )
Rozměr: 26 x 25 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5831
Email / plátno
Rozměr: 85 x 65 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 5877
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5822
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1944, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5815
Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno J M, stav slušný )
Rozměr: výška 6,5 cm, šířka 10 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5896
Tužka / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 10,5 x 6,5 cm
Rozměr: 10,5 x 6,5 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5837
Příhozy: 41
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5930
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 81 x 51 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Id aukce: 5924
Olej / lepenka
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5917
Bronzová replika
( nesignováno, stav slušný )
celkový rozměr lampy:
výška 67 cm, šířka 62 cm
rozměr plastiky:
výška 30 cm, šířka 50 cm
váha 12 kg
Rozměr: výška 67 cm, šířka 62 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5893
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5858
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1994, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5883
Příhozy: 63
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )
Rozměr: 44 x 75 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5857
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5843
Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, stav perfektní )
Rozměr: 97 x 135 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5812
Malba / dřevo
( nesignováno, stav původní )
replika terče polovina minulého století se zástřely
průměr 61
Rozměr: průměr 61 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5879
Tempera / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 46 x 61 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5885