čas serveru: 01:23:55

František Aron

Název: Zámeček

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 9 x 5,5 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5914

Jozef Sztacho

Název: Stromy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5887

František Horký

Název: Cikánský tábor

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 31 x 52 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5915

Bernard Daníček

Název: Topoly

Olej / plátno, fixováno na kartonu

Rozměr: 52 x 63 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5922

František Aron

Název: Kostel

Olej / sololit

Rozměr: 13 x 10 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5912

P. Gasteiger

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 51 x 40 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5852

Henry Rousseau

Název: Kočár v Pere Juniet

Tisk / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5903

Vladimír Jandejsek

Název: Hlava ( studie ve stylu Miro )

Olej / karton
( signováno na zadní straně, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 36 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5882

Holý

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 88, stav původní )

Rozměr: 70 x 110 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5850

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 29 x 36 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5841

Toyen Marie Čermínová

Název: Dvě dívčí hlavy

Tuš / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- konzultováno se Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem

Rozměr: 17,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 305 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5738

Příhozy: 159

Josef Procházka

Název: Na břehu rybníka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 57 x 94 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5718

Příhozy: 92

Luboš Moravec

Název: Sedící žena II.

Bronzová plastika
mramorový podstavec
( signováno L M, stav slušný )
výška včetně podstavce: 19,5 cm

Rozměr: výška: 19,5 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5804

Příhozy: 65

Vladimír Jandejsek

Název: Signál

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1973-6, stav slušný )

Rozměr: 25 x 24 cm

Aktuální cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5750

Název: Leďňáček

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5707

Příhozy: 57

Emil Filla

Název: Zátiší

Kresba / Tuš
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11,5 x 27 cm
rámováno pod sklem
posudek Dr. Zemina

Rozměr: 11,5 x 27 cm

Aktuální cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5788

Příhozy: 68

Jan Zrzavý

Název: Hornická siesta

rozměr ve výřezu: 11,5 x 16,5 cm
rámováno pod sklem
ústní dobrozdání pravosti Zd. Preclík

Rozměr: 11,5 x 16,5 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5791

Příhozy: 59

Otakar Kubín ( Coubine )

Název: Zátiší s ovocem

Kresba / tužka / papír
rozměr ve výřezu: 11 x 13 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 11 x 13 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5792

František Líbal

Název: Vjezd do Priama

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 64, stav slušný )

Rozměr: 23 x 33 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5726

Miroslav Nový

Název: Žně

Olej / papír
rozměr ve výřezu: 35 x 47 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5787