čas serveru: 04:01:24

František Kupka

Název: Čtyři příběhy

Dřevoryt
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 17 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5786

Název: Kabina Sparty

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 22 x 28 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 28 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5760

Václav Vovsík

Název: Pod horami

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 53 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5808

František Max

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 24 x 32,5 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5713

Vladimír Komárek

Název: Chlapec s loďkou

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 83, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5686

Příhozy: 90

Ivana Kotýnková

Název: Kytice gerber na modrém pozadí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
Ivana Kotýnková

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5737

Název: Na řece

Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 23 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5764

Julie Winterová-Mezerová

Název: Lněné pole

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 90 x 147 cm

Aktuální cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5700

Jaroslav Král

Název: Ilustrace I.

Kresba / Tuš
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 19 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 19 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5789

Josef Martinec

Název: Ovocné zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1960, stav slušný )
Josef Martinec

Rozměr: 54 x 80 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5753

František Michl

Název: Smrk

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 23 x 21 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5712

Ota Bubeníček

Název: Starý ořech za chalupou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )

Rozměr: 38 x 42 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5697

Jan Kanyza

Název: Deska Znamení IV.

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5725

Příhozy: 59

Vladimír Jandejsek

Název: Soluň

Olej / sololit
( signováno vlevo nahoře, datováno 1995, stav slušný )

Rozměr: 52 x 68 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5702

Jiří Kars ( Georges Karpeles )

Název: Na periferii

( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )
rozměr ve výřezu: 31 x 41 cm
rámováno pod sklem
konzultováno Zd. Preclík
razítko Museum Düsseldorf

Rozměr: 31 x 41 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5790

Jana Moravcová

Název: Zvonkohra

Bronzová plastika
mramorový podstavec
( signováno J.M., stav slušný )
výška včetně podstavce: 18 cm

Rozměr: výška: 18 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5803

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s karafou

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1989, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5749

Václav Špála

Název: Žanda s Evou

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 25, stav slušný )
obraz je uveden v soupisu díla pod číslem 169, na straně 22
( autorova manželka s dcerou )

Rozměr: 45 x 38 cm

Aktuální cena: 63 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 5687

Příhozy: 55

Jiří Peca

Název: Praha od Vyšehradu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav slušný )

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5715

Jan Zrzavý

Název: Betlém

Tužka / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1955, stav původní )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
studie k zlatotisku " Betlém "
pravost potvrzena Mgr. M. Zeminou
rodinná pozůstalost: neteř Božena Zrzavá

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5730

Příhozy: 61