čas serveru: 05:34:58

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5770

Název: Květiny

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 26 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5773

Milan Med

Název: Balet

Kresba / akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 51 cm

Rozměr: 34 x 51 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5797

Václav Rožánek

Název: V parku

( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 31 x 39 cm

Rozměr: 31 x 39 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5798

Luboš Moravec

Název: Rozkošná žena

Bronzová plastika
dřevěný podstavec
( signováno Moravec L., stav slušný )
výška včetně podstavce: 15 cm

Rozměr: výška: 15 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5801

Název: Kompozice - Ulice

Kombinovaná technika / akvarel
rozměr ve výřezu: 41 x 52 cm

Rozměr: 41 x 52 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5799

Hlávka

Název: Koupání

Litografie
rozměr ve výřezu: 39 x 30 cm

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5800

Název: Kompozice - Město

( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 41 x 59 cm

Rozměr: 41 x 59 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5796

Název: Vánoce 1948

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 12,5 x 15 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5795

Jan Slavíček

Název: Letní den

Olej / překližka

Rozměr: 47 x 57 cm

Aktuální cena: 61 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5688

Příhozy: 75

Jaroslav Král

Název: Zátiší s nožem a ovocem

Tužka / pastel / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 22 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5732

Ladislav Pelc

Název: Okouzlené předměstí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5748

Příhozy: 54

Antonín Procházka

Název: Žena

Lavírovaná kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole AP, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 21 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5784

Emil Orlík

Název: Postava starce s deštníkem

Suchá jehla
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 14 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5782

Bedřich Feigl

Název: Na Karlově mostě

Pastel / akvarel / papír
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm
rámováno pod sklem
pravost ověřena Zd. Preclíkem

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5785

Název: Zvířátka obdivují píču

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 28 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 25 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5756

Vladimír Jandejsek

Název: Fantazie III.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5747

Ivana Kotýnková

Název: Polní kvítí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )
Ivana Kotýnková

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5734

Luděk Marold

Název: Dvě postavy tanečníků a další kresby

Kresba / pero / tuš
( signatura nezjištěna, stav původní )
rozměr ve výřezu: 7,5 x 13 cm
rozměr ve výřezu: 4,5 x 6,5 cm
rámováno pod sklem
- restituce Waldesovy obrazárny z NG v Praze

Rozměr: 7,5 x 13 cm a 4,5 x 6,5 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5731

František Líbal

Název: Jihočeský rybník

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5724