Olej / plátno
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5685
Kresba / pero / papír
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28,5 x 21 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28,5 x 21 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5728
Kombinovaná technika / tuš / akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
konzultováno s vnukem J. Lady a Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25,5 cm
Aktuální cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 5690
Příhozy: 81
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1976, stav slušný )
Rozměr: 42 x 54 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5709
Pastel
rozměr ve výřezu: 28 x 17,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 17,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5780
Kresba / Tuš / běloba
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 11 cm
rámováno pod sklem
ověření na zadní straně Alena Ladová
Rozměr: 15 x 11 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5778
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5779
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5755
Kresba / uhel / papír
konzultováno s Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem
Rozměr: 38,5 x 27 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5727
( signováno dole uprostřed, datováno 85, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 20 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5692
Příhozy: 55
Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 28 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 25 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5758
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 43 x 20 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5723
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5705
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 28 x 36 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5708
Olej / překližka
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5806
Kresba / papír / plátno
na zadní straně dobové razítko
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 27 cm
Aktuální cena: 86 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5691
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 76 x 60 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5701
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5699
Příhozy: 41
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav původní )
Rozměr: 21 x 22 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5721
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 44 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5716