Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
na zadní straně ověřovací list
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5710
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav slušný )
Rozměr: 74 x 84 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5689
Příhozy: 67
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 49 x 49 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5695
Olej / lepenka
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5746
Olej / sololit
( signováno vpravo uprostřed, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 32 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5745
Olej / plátno
Rozměr: 56 x 80 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5743
Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 5741
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1961, stav původní )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5744
Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 24 x 28 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 24 x 28 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5757
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )
Ivana Kotýnková
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5735
Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 105 x 137 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5703
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )
Rozměr: 57 x 53 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5720
Olej / plátno
Josef Martinec
Rozměr: 71,5 x 97,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5751
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2012, stav slušný )
Rozměr: 63 x 45 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5739
Olej / překližka
Josef Martinec
Rozměr: 65 x 82 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5754
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 09, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 25 cm
číslováno 16/170
rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5762
Bronzová plastika
mramorový podstavec
( signováno J M, stav slušný )
výška včetně podstavce: 23 cm
Rozměr: výška: 23 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5805
Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 23 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 23 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5765
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 07, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 27 cm
číslováno 14/40
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 27 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5766
Litografie / papír
rozměr ve výřezu: 29 x 36 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 36 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5776