čas serveru: 07:24:08

Název: Rybáři a lodě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5794

Název: Středohoří

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 13 x 39 cm

Rozměr: 13 x 39 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5793

Jan Slavíček

Název: Zátiší s ovocem a sklenicí

Olej / překližka

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 105 800 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5621

Příhozy: 78

Richard Wiesner

Název: Portrét dívky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1945, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 55 cm

Aktuální cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 5612

Příhozy: 101

Stephen Evonuk

Název: Abstraktní kompozice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )

Rozměr: 105 x 65 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5642

Název: Modrá

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5666

Dagmar Karell

Název: Hrátky v objetí

Akryl / plátno
Abstrakce
dílo získáno přímo od autorky
Dagmar Karell studovala lingvistiku a literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 emigrovala do Kanady, kde pokračovala ve studiu na Univerzitě Britské Kolumbie a zároveň pracovala jako reportérka pro CBC- Radio Canada International. Žila a tvořila v Kanadě, Izraeli a Velké Británii. Cestovala po Evropě, USA, navštívila Egypt, Mexiko, Havajské ostrovy, Thajsko, Malajsii, Singapur. Nejsilnější inspiraci pro své obrazy nacházela v umění indiánského kmene Haida v Britské Kolumbii a na svém abstraktním stylu pracovala pod vedením Roberta Genna, jednoho z nejvýznamnějších pokračovatelů proslulé skupiny " Group of Seven". Vystavovala v Kanadě a USA, v roce 1994 byly její obrazy zapůjčeny pro filmování hollywoodskou produkční společností Aarona Spellinga. Soubor jejího díla byl vybrán galerií Buschlen-Mowatt k prezentaci kanadských výtvarníků v Hong Kongu a Singapuru. V témže roce navrhla vítězný design pro British Columbia´s Children´s Hospital. Od roku 1996 uspořádala 13 samostatných výstav v České republice, např. v Praze, Hradci Králové a Litomyšli. Její obrazy jsou majetkem soukromých a veřejných sbírek v Kanadě, USA, Evropě a Japonsku

Rozměr: 90 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5672

H. Bauer

Název: Obilný lán

Olej / plátno

Rozměr: 85 x 85 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5652

V. J. A.

Název: Váza s miskou a ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav slušný )

Rozměr: 57 x 72 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5605

Jan Vlček

Název: Čekání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Jan Vlček
Narozen 13. 5. 1940 ve Slavíkovicích na Domažlicku.
1959 - 1965
1983 - 1988
1992 - 1996

Rozměr: 70 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5640

Jaroslav Grus

Název: Zima

Olej / lepenka

Rozměr: 64 x 87 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5653

Příhozy: 54

Název: Lesní cesta

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 27 x 34 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5670

V. Rölling

Název: Kočovníci

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav slušný )

Rozměr: 98 x 115 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5648

Josef Martinec

Název: Magnolie

Olej / sololit
( signováno na zadní straně, stav slušný )
Josef Martinec

Rozměr: 120 x 118 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5631

Název: Busta Rudolf II.

Bronz / bronzová plastika
( stav slušný )

Rozměr: výška: 54 cm, šířka: 40 cm, váha: 25 kg

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5656

Skleník Historismus

Název: Skleník Historismus

Materiál: ořechová dýha
( fazetová skla, stav slušný )

Rozměr: výška 165 cm, šířka 129 cm, hloubka 42 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5651

Pavel Bešta

Název: Nedostavěná věž

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 100 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5649

Maya Alexandrovna

Název: Její volnost

Suchý - mastný olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 67 x 49 cm

Rozměr: 67 x 49 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5662

Antonín Hudeček

Název: Potok Bělá

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5660

Matyáš Maláč

Název: Kopie Mont Sainte Victoire ( Paul Cézanne )

Olej / deska
( nesignováno, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Školní práce z donucení

Rozměr: 67 x 50 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5661