čas serveru: 09:41:51

Název: Náušnice 9 kt s brilianty

Žluté zlato
Ryzost: 9 kt
Briliant
váha: 0.10 ct

Rozměr: váha: 1,30 g

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5683

Název: Prsten 14 kt s brilianty

Žluté zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0.10 ct

Rozměr: váha: 7,55 g

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5682

Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0,11 ct

Rozměr: váha: 1,71 g

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5681

Název: Prsten ( kroužek ) 14 kt s brilianty

Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0,10 ct

Rozměr: váha: 5,04 g

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5680

Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0,30 ct

Rozměr: váha: 1,62 g

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5679

Karel Langer

Název: Za humny

Olej / lepenka

Rozměr: 51 x 67 cm

Aktuální cena: 64 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5659

Příhozy: 74

Bedřich Ženíšek

Název: Boka Kotorská

Olej / plátno
Bedřich Ženíšek (1872 Plzeň – 1930 Mnichovo Hradiště)
studoval na pražské UMPRUM a pracoval v bubenečském ateliéru malíře divadelních dekorací Rudolfa Rzihovského. Od počátku 20. století již působil v Mnichově Hradišti.
- 1907 člen Řemeslnické besedy
- napsal i řadu divadelních her. Jako výtvarný umělec se zabýval především krajinomalbou, ale živil se i výrobou rámů.
Témata ke svým obrazům nacházel zvláště v Českém ráji a v bývalé Jugoslávii.

Rozměr: 76 x 113 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 300 Kč

Id aukce: 5673

Dagmar Karell

Název: Amok

Akryl / plátno
Abstrakce
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 120 x 85 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5671

Název: Malostranská Beseda

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5597

Julie Winterová-Mezerová

Název: Pohled na Sněžku

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 97 x 146 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5614

Příhozy: 51

František Škrabánek

Název: Zima v Pavlově

Olej / lepenka

Rozměr: 52 x 96 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5622

Název: Mokřady

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 55 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5604

František Florian

Název: Pineapple in Jungle

Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: Pineapple in Jungle

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 5598

Petr Jaroš

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5658

Název: Cesta úvozem

Olej / plátno

Rozměr: 64 x 47 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5619

Vladimír Jandejsek

Název: Fontána v Louveru

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5603

Robert Cook

Název: Beauty in New York

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5617

Lev Šimák

Název: Socha Korá v Panteonu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5594

Pavel Bešta

Název: Žebřík a kostky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 90 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5650

Jan Kanyza

Název: Krajina ve snu viděna II.

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5609