Žluté zlato
Ryzost: 9 kt
Briliant
váha: 0.10 ct
Rozměr: váha: 1,30 g
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5683
Žluté zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0.10 ct
Rozměr: váha: 7,55 g
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5682
Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0,11 ct
Rozměr: váha: 1,71 g
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5681
Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0,10 ct
Rozměr: váha: 5,04 g
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5680
Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0,30 ct
Rozměr: váha: 1,62 g
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5679
Olej / lepenka
Rozměr: 51 x 67 cm
Aktuální cena: 64 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5659
Příhozy: 74
Olej / plátno
Bedřich Ženíšek (1872 Plzeň – 1930 Mnichovo Hradiště)
studoval na pražské UMPRUM a pracoval v bubenečském ateliéru malíře divadelních dekorací Rudolfa Rzihovského. Od počátku 20. století již působil v Mnichově Hradišti.
- 1907 člen Řemeslnické besedy
- napsal i řadu divadelních her. Jako výtvarný umělec se zabýval především krajinomalbou, ale živil se i výrobou rámů.
Témata ke svým obrazům nacházel zvláště v Českém ráji a v bývalé Jugoslávii.
Rozměr: 76 x 113 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 300 Kč
Id aukce: 5673
Akryl / plátno
Abstrakce
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 120 x 85 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5671
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5597
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 97 x 146 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5614
Příhozy: 51
Olej / lepenka
Rozměr: 52 x 96 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5622
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 55 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5604
Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, stav perfektní )
Rozměr: Pineapple in Jungle
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 5598
Olej / plátno
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5658
Olej / plátno
Rozměr: 64 x 47 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5619
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5603
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5617
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav slušný )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5594
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 90 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5650
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5609