čas serveru: 11:36:08

Zdeněk Vacek

Název: Kytice

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 55 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5663

Název: Prsten ( kroužek ) 14 kt s brilianty

Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
30 kamenů
váha: 0,60 ct

Rozměr: váha: 2 g

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5678

Název: Náušnice 14 kt s brilianty

Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 1.10 ct

Rozměr: váha: 4,67 g

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 500 Kč

Id aukce: 5677

Název: Prsten 14 kt s brilianty

Kombinované zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0.40 ct

Rozměr: váha: 1,78 g

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5676

Kombinované zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0.65 ct

Rozměr: váha: 1,45 g

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5674

Bílé zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0.36 ct

Rozměr: váha: 2,60 g

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5675

Jan Kanyza

Název: Dům drobných radostí III.

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )

Rozměr: 35 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 5565

Jan Bedřich Minařík

Název: Okoř

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 21 x 32 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5573

Vladimír Hroch

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1965, stav slušný )

Rozměr: 90 x 70 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5586

Ota Moravec

Název: Tání na potoce

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 48, stav slušný )

Rozměr: 62 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5585

Josef Ullmann

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz odborně vyčištěn, konzultováno s PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 65 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5534

Příhozy: 80

Jan Saudek

Název: Piss Orgy With M.M.

Originální kolorovaná fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
limitovaná edice #838

Rozměr: 40,7 x 30,1 cm

Aktuální cena: 16 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5560

František Kaván

Název: Revír Ruba u Chlumu u Hlinska v Čechách

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1913, obraz odborně vyčištěn )
datováno s věnováním vlevo dole: „Panu předn. Dachovskému srdečně Kaván1913“ dále vzadu nápis: Revír Ruba u Chlumu u Hlinska v Č. Jak jsem ulovil prvního tetřívka
Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA, PhDr. Michaelem Zachařem (uznávaným znalcem díla F. Kavána), prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem

Rozměr: 24,5 x 35,5 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5526

Příhozy: 41

Josef Jíra

Název: Na Krétě ( Pokoj 143 )

Tempera / papír
antireflexní sklo
francouzský rám
obraz z pozůstalosti ateliéru Josefa Jíry

Rozměr: 33 x 40 cm

Aktuální cena: 69 700 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5531

Příhozy: 55

Název: Blesk (III.)

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23 stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5510

Valentin Napoleon Alekov

Název: Útesy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Valentin Napoleon Alekov
- bulharský malíř

Rozměr: 37 x 51 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5553

Příhozy: 47

František V. Votruba

Název: Portrét ženy / Akt

Pastel
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rozměr ve výřezu: 48 x 34 cm

Rozměr: 48 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5559

Alberto Giacometti

Název: Benátčanka

Patinovaný bronz
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
švýcarský sochař, malíř a grafik
Od roku 1922 žil a tvořil převážně v Paříži

Rozměr: výška plastiky 111 cm, výška podstavce 15,5 cm

Aktuální cena: 28 200 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5537

Příhozy: 25

František Líbal

Název: Letní večer nad Břilicemi ( Třeboň )

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )

Rozměr: 43 x 54 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5564

Název: Zima na Lubně

Olej / lepenka

Rozměr: 19 x 32 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5552