čas serveru: 13:54:26

Karel Karas

Název: Lesní jezero

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5546

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5524

Jaromír Kaplan

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5551

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Pohár

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 73 x 50 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5520

Antonín Kroča

Název: V zahradě

Olej / sololit

Rozměr: 66 x 61 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5516

Brigita Jurman

Název: Michael Hutchence

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko datováno 2022, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 111 x 65 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5508

Stanislav Lolek

Název: Altánek v Luhačovicích

Olej / lepenka
(signováno vlevo dole, datováno 1941, stav slušný )

Rozměr: 37,5 x 27 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5557

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s kyticí a ovocem

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 60 x 47 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5563

Název: Neandrtálci našli mobil

Kombinovaná technika / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5562

František Jiroudek

Název: Zátiší s houslemi

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 61, stav slušný )
původ z ateliéru malíře
konzultováno s PhDr. Jaromírem Zeminou

Rozměr: 19,5 x 53 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5518

Viktor Rolín

Název: Vysoké nebe

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5555

Rinetta Feliz

Název: Abenut stadia in mores

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 5522

Název: Mokřady

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 29 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5529

Ilja Šavel

Název: Zátiší se sádrovou hlavičkou

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 86, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5584

Ota Moravec

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 53, stav slušný )

Rozměr: 31 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5583

Název: Na břehu

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5567

Vojtěch Sedláček

Název: Svážení sena

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, dubový rám, stav slušný )

Rozměr: 45 x 59 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5558

Oldřich Rosůlek

Název: Mrazivý den

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5580

Název: Světlo

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 2009, stav slušný )
rozměr ve výřezu 21 x 15 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5538

František Florian

Název: Malibu Drink

Akryl / plátno

Rozměr: 100 x 110 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 5506