Olej / lepenka
- rozměr ve výřezu: 25 x 17 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 17 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6479
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 66 x 90 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6432
Olej / lepenka
Rozměr: 59 x 49 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6420
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- oděrky na rámu
Rozměr: 65 x 75 cm
Aktuální cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 6422
Příhozy: 55
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1931, na zadní straně autorský přípis, stav původní )
Rozměr: 120 x 65 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6424
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 29 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6467
Porcelán / mosaz
( stav slušný - lehké poškození )
Rozměr: výška: 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6410
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6404
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 31 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 31 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6393
Litografie
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 17,5 x 12,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6374
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6435
Příhozy: 56
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
- obraz na několika místech poškozen ( popraskaná barva )
Rozměr: 115 x 78 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6448
Akryl / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6456
Barevná tuš / papír
- rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 68 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6380
Olej / lepenka
Rozměr: 58 x 33 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6463
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1936, stav slušný )
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 6439
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 95 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6415
Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 55 x 38 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6450
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1994, přípis autora na zadní straně, stav slušný )
Miroslav Adámek
* 25.02.1957 Vsetín – † 22.01.2002 Vsetín
grafik
Miroslav Adámek se narodil ve Vsetíně. V letech 1976-80 studoval uměleckoprůmyslovou školu (grafický obor) v Uherském Hradišti u profesora Nikla, v letech 1980-86 absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze u profesora K. Součka a R. Koláře. Už v době studií se prosazoval jako zajímavý a originální malíř, v jehož vidění byla obsažena zkušenost každodenního života na valašském venkově, neobyčejný cit pro krajinu. Byl vstřícný a otevřený, jeho život i tvorba byly pevně srostlé s rodným Valašskem.
Rozměr: 86 x 100 cm
Aktuální cena: 9 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6413
Barevná litografie / autorský tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1964, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 77 x 58 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 77 x 58 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6427