Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 42 x 35 cm
Rozměr: 42 x 35 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5501
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5575
Olej / plátno
Rozměr: 16 x 18 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5576
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 85 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5421
Příhozy: 54
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní dobový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 110 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5486
Příhozy: 115
Asijská keramika
( ručně malovaná asijská váza, stav dobrý )
výška 81 cm, průměr hrdla 30 cm
Rozměr: výška 81 cm, hrdlo 30 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5491
Fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 22 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5496
Příhozy: 47
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 55 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5442
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
původ: Francie
Rozměr: 91 x 61 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5494
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 8,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 8,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5488
Olej / plátno
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 11 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5493
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 36 x 40 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5439
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
číslováno 79 ze 100
rozměr ve výřezu: 8 x 4,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 8 x 4,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5489
Olej / plátno
Rozměr: 27 x 21 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5468
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 45 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5480
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora včetně autorského razítka, stav slušný )
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5485
Olej / lepenka
( signováno nečitelně vpravo dole, datováno 1938, stav slušný )
na zadní straně štítek
přiložena dobová korespondence přímo od autora
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5419
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 48 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5466
Příhozy: 63
Dřevo
( stav slušný )
Rozměr: 37 x 20 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5478
Olej / sololit
( signováno vpravo uprostřed, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5464