Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 73 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5338
Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 16 x 13 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5359
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 46 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 5343
Olej / plátno
Rozměr: 33 x 41 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5335
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5397
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav původní )
Rozměr: 36 x 46 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5406
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5405
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 61 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5371
Olej / plátno
Rozměr: 52 x 70 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5410
Beninský bronz s původní patinou
( pamětní hlava královny matky, tetovaným obočím, kmenovými figurami na klobouku a korálkovými kroužky kolem krku, stav slušný )
výška 55 cm, váha 6 kg
bronz se stopami oxidace, celkový stav odpovídá značnému stáří
Plastika pochází z rozprodávané soukromé sbírky afrického umění, nashromážděné ve Velké Británii
Rozměr: výška 55 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Id aukce: 5367
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5381
Olej / plátno
Rozměr: 21 x 29 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5398
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5380
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5370
Kresba / papír
rozměr ve výřezu: 31 x 43 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 31 x 43 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5390
Tempera / lepenka
rozměr ve výřezu: 19 x 30 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 30 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5385
Olej / lepenka
Rozměr: 37 x 49 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5379
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5384
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5401
Olej / lepenka
Rozměr: 31 x 43 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5353