Olej / Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 19, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6368
Linoryt
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 8,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 8,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6383
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6460
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 28, stav původní )
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6470
( signováno vlevo dole, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 20,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6477
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 27 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6474
Olej / lepenka
Rozměr: 38 x 58 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6440
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6469
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 07, stav slušný )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
Rozměr: 40 x 80 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 6473
Olej / lepenka
Rozměr: 16 x 51 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6475
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6423
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav slušný )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6471
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 22 x 33 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6468
Olej / lepenka
Rozměr: 49 x 69 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 6441
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 46 x 34 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6400
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2010, stav slušný )
Rozměr: 100 x 120 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6465
Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13,5 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 93/100
Rozměr: 9,5 x 13,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6375
Litografie
( signováno a datováno vpravo dole, stav slušný )
- rozměr ve výřezu: 50 x 68 cm
- rozměr včetně rámu: 90 x 112 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6390
Olej / lepenka
Rozměr: 33 x 40 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6418
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6466