Olej / překližka
( signováno vlevo dole, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5154
Uhel
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 56 x 47 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5143
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 18 x 31 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 31 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5142
Čínský porcelán s prvky satsuma
( neznačeno, bohatě zdobený ruční malbou, stav slušný )
celková výška 68 cm, průměr hrdla 19 cm
druhá polovina 20. století
Rozměr: výška 68 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Id aukce: 5120
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5153
Tempera / překližka
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5150
Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 15, stav původní )
Rozměr: 61 x 20 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5131
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, na rubu uvedeno Prag 1917, inv. no. 148/092, stav slušný )
malíř krajinář, žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídni, poté studoval v Mnichově a Drážďanech.
Rozměr: 72 x 96 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 5146
Kov
( stav slušný )
výrobce: K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )
měřítko: 0
( délka 180 mm )
( výška 80 mm )
Rozměr: délka 180 mm, výška 80 mm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5118
Tempera
Rozměr: 38 x 59 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5151
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5093
Olej / překližka
Rozměr: 35 x 40 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 5109
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5079
Příhozy: 85
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1890, stav slušný )
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Id aukce: 5100
Olej / lepenka
Rozměr: 55 x 78 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5075
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 60 x 46 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5103
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 32 x 32 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5114
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5083
Email / plátno
Rozměr: 110 x 85 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 27 000 Kč
Id aukce: 5092
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5089