čas serveru: 18:21:14

E. Holub

Název: Na břehu říčky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5000

Robert Jiran

Název: Benátky

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5013

Příhozy: 47

Josef Svoboda

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 35 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4990

Příhozy: 50

Název: Stárnoucí Dalí vzpomíná

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5009

Daněk Sedláček

Název: Pohled na Choceň

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1963, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5019

Příhozy: 61

František Škrabánek

Název: Kaplička

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4999

Josef Čapek

Název: Naposledy s drakem

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5029

Antonín Kroča

Název: Kytice I.

Olej / sololit

Rozměr: 47 x 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5030

Josef Hodek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, rámováno pod sklem, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 47 x 62 cm

Rozměr: 47 x 62 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4995

Josef Loukota

Název: Babička

Olej / plátno

Rozměr: 33 x 25,5 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5018

Cyril Bouda

Název: Cyklistický závod v Praze

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1945, rámováno pod sklem, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 42 x 30 cm

Rozměr: 42 x 30 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4996

Příhozy: 64

Cyril Chramosta

Název: Rybář

Litografie
číslováno 12/50
rozměr ve výřezu: 22 x 15 cm

Rozměr: 22 x 15 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5007

Název: Veduta di Napoli da Posilipo

Litografie
( nesignováno, rámováno pod sklem, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 12,5 cm
- na skle odraz ( stín ) fotoaparátu

Rozměr: 9 x 12,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4997

Fratišek Xaver Diblík

Název: Zátiší s ovocem a kyticí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )

Rozměr: 23 x 42 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4993

Název: Obloha

Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5021

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Zátiší s pohárem I.

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 46 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5032

František Motyčka

Název: U Kameniček

Lavírovaná kresba perem
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5049

Název: Ve žních

Olej / lepenka

Rozměr: 22 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5044

Název: Náhon

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 44 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5043

Název: Akt I.

Litografie
číslováno 3/10

Rozměr: 42 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5006