Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 59 x 32 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6462
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6442
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 32 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6419
Olej / plátno
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6436
Příhozy: 58
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 43 x 51 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6434
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 39 x 50 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 39 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 6378
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6403
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 45 x 29 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 45 x 29 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6425
Tempera / lepenka
- rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6459
Porcelán / mosaz
( stav slušný )
Rozměr: výška: 47 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6409
Pastel
Rozměr: 57 x 43 cm
Aktuální cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6458
Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 36 x 24 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 36 x 24 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6388
Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 49/50
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6373
Litografie
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
- rozměr ve výřezu: 57 x 47 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 57 x 47 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6457
Akryl / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6455
Olej / plátno
Rozměr: 146 x 92 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6416
Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 55 x 38 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6449
Dřevo
( nesignováno, datováno 1970, stav původní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6414
Olej / plátno
- rámováno pod sklem
Rozměr: 18,5 x 24 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6428
Plastika / překližka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 150 x 60 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6412