Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 44 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4167
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 76, stav slušný )
Rozměr: 60 x 120 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4397
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1949, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm
Rozměr: 7 x 8 cm
Aktuální cena: 150 Kč
Vyvolávací cena: 150 Kč
Id aukce: 4320
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav slušný )
Rozměr: 56 x 71 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4318
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 44 x 31 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 31 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4309
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav slušný )
Rozměr: 19,5 x 50 cm
Aktuální cena: 60 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 4383
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 49 x 60 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4295
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 58 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4297
Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 35,5 cm
- získáno přímo od autora
Rozměr: výška: 35,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4314
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav slušný )
Rozměr: 44 x 56 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4321
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav slušný )
Rozměr: 37 x 46 cm
Aktuální cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4291
Příhozy: 105
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 20 x 31,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4384
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4386
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4333
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4327
Olej / překližka
Rozměr: 54 x 66 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4287
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4345
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav původní )
Rozměr: 68 x 53 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4337
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 29, stav původní )
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4362
Litografie
( signováno vlevo nahoře, datováno 65, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 54 x 40 cm
Rozměr: 54 x 40 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4324