čas serveru: 18:44:59

Jiří Šuhájek

Název: Kompozice

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno 2000, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40 x 57 cm
- rámováno pod sklem
Jiří Šuhájek

Rozměr: 40 x 57 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6426

Název: První milenka Salvadora Dalí

( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6453

K. P. Kriesl

Název: Alej

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1974, stav slušný )

Rozměr: 80 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6429

Autor neurčen - Prof. Petr

Název: Orlík

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6443

Vladimír Jandejsek

Název: Svícen a váza

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 35 x 55 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6399

Ondřej Vaněk

Název: Lastura

Tisk na plátno
( označeno autorským razítkem, stav slušný )
Záruční list - Certificate of warranty

Rozměr: 45 x 90 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6430

Václav Jansa

Název: Souběh ulic Karlovy a Seminářské

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 36 x 20 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 20 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6386

Vladimír Jandejsek

Název: Variace

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1977, stav slušný )

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6398

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Ptáci

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Id aukce: 6406

Mikoláš Aleš

Název: Chodský motiv I.

Tisk / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1899, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 18 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 18 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 6446

Svatopluk Janke

Název: Městský motiv I.

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )
- volný list
- číslováno 92/300

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6395

Václav Hejna

Název: Pohled na střechy

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 29 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 29 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6394

Cyril Chramosta

Název: Polní práce

( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 20 x 26 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 26 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6445

Václav Hejna

Název: Paříž - Ulice

( signováno nahoře uprostřed, datováno 46, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 15 cm

Rozměr: 16 x 15 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6370

František Ženíšek jr.

Název: Chtivý milostpán

Tuš
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6377

František Emler

Název: Karlův most

Litografie
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 10 x 29 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 41/100

Rozměr: 10 x 29 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6371

Antonín Homolka

Název: Jezírko

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6367

Aleš Kublák

Název: Kvítí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 17, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6369

Václav Jansa

Název: Čertovka

Dobový tisk
- rozměr ve výřezu: 33 x 24 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6384

Adolf Dolniczek

Název: Portrét muže

Uhel / papír
- rámováno pod sklem

Rozměr: 37 x 28 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6381