čas serveru: 15:44:08

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 14,5 x 10 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4279

Bóža Dušek

Název: Pohled na zámek Humprecht / Hrad "Humprecht" ( Sobotka )

Litografie
( signováno vpravo dole, nový rám, stav původní )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4278

Ladislav Ehrlich

Název: Zrcadlení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4146

J. Košvanec

Název: Plynojem

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 57, stav původní )

Rozměr: 41 x 58 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Id aukce: 4277

Vojtěch Sedláček

Název: Podzimní krajina

( signováno vpravo dole, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4199

František Straka

Název: Český Merán ( Sedlec-Prčice )

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 71 x 105 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4276

Jaroslav Veris

Název: Loďka u břehu

Olej / karton
( signováno vpravo dole, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 42 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 800 Kč

Id aukce: 4127

Karda

Název: Ovoce a džbán

Olej / sololit

Rozměr: 35,5 x 47,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4190

Bohunka Waageová

Název: Zátiší

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 8 cm

Rozměr: 11 x 8 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4156

Jiří Balling

Název: Moře od Dubrovníka

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 70 x 110 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4275

Kroupa

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 39 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4274

Junger

Název: Východ slunce

Olej / plátno na kartonu
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4218

František Horký

Název: Před chalupou

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 13 900 Kč

Vyvolávací cena: 13 900 Kč

Id aukce: 4267

Karda

Název: Květiny ve váze

Olej / sololit

Rozměr: 50,5 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4189

Olbram Zoubek

Název: Ještě Marie

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, datováno 2006, stav slušný )
autorský tisk

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4197

Petr Jaroš

Název: Makové pole

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 52 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4217

Alena Antonová

Litografie
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4155

Jaroslav Fousek

Název: Studánka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4223

Název: Valdická brána - Jičín

Litografie

Rozměr: 16 x 10,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4272

Joža Mikš

Název: Chalupy v Horním Polubném

Olej / překližka

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4216