čas serveru: 14:59:20

Robert Jiran

Název: Kráska

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4134

Příhozy: 56

Ota Bubeníček

Název: Bludné kameny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 28 x 35 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4147

Název: Pohled do hvozdu

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4204

Stanislav Feikl

Název: Podvečer na Vltavě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4144

Název: Konec civilizace

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, dokončeno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 84 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4121

Monogramista

Název: Kytice aster

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 47 x 47 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4177

Adolf Born

Název: Pianista hrající Let čmeláka

Barevný ofset
( signováno vpravo dole, datováno 1989, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 12 cm

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4196

Název: Alej v květu

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, označeno autorským štítkem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 13,5 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4203

Jan Blažek

Název: Léto u Nivnice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1975, stav původní )

Rozměr: 91 x 151 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4215

T. Laskovský

Název: Babylonská věž

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4244

Název: Pohled na Levín

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1947, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4257

Karel Skála

Název: Květen

Olej / měděný plech
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav slušný )

Rozměr: 17 x 19 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4154

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4119

František Podešva

Název: Snopy

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 25, stav původní )

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4256

Emil Šataník

Název: Šeříky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 44 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4255

Cyril Bouda

Název: Císařovy nové šaty

rozměr ve výřezu: 16 x 11 cm

Rozměr: 16 x 11 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4153

Název: Zlatá nálada

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, autorský štítek, datováno 2021, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4137

M. Psata

Název: Mokřady

Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 56 x 93 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4254

Název: Pohled do města

Olej / lepenka / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav původní )

Rozměr: 55 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4253

Salvador Dali

Název: Mirage

( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, stav slušný )
číslováno: CXCI

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4194