čas serveru: 15:46:10

Růža Havelková

Název: Mlýn

Olej / plátno
( 1909, signováno a datováno vpravo dole, vyčištěno, ve velmi dobrém stavu včetně rámu )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 4212

Emanuel Hosperger

Název: Pobřeží

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4213

Karda

Název: Ovoce v misce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 34 x 59 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4183

A. Hübner

Název: Kostel ve španělské krajině

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4252

Josef Jambor

Název: Předjaří na venkově

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, vystaveno ve Spolku výtvarných umělců Dům umění v Moravské Ostravě, na zadní straně štítky, stav slušný )

Rozměr: 33 x 44 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4159

Ondřej Coufal

Název: Fjola

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav perfektní )
- obraz získán přímo od autora

Rozměr: 70 x 55 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4115

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 28 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 4251

Kamil Lhoták

Název: Sherlock Holmes

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na ručním papíře
velikost kresby 17x14 cm
signováno Kamil Lhoták 84 PD
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
8/1 - panel výstavy Zachráněné kresby

Rozměr: 23,5 x 15,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4208

H. Wilt

Název: Park Heiligenkreuz

Olej / karton

Rozměr: 41 x 53 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 4250

Zdeněk Bílský

Název: Vítání

Akvarel

Rozměr: 30 x 21 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4249

Karda

Název: Žena na trhu

Olej / sololit

Rozměr: 48 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4187

Název: Kuželky

Olej / karton
( nesignováno, dubový rám na zakázku, stav perfektní )

Rozměr: 44 x 59 cm

Aktuální cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 4224

Josef Holub

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 34, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 38 x 30 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4148

J. V. Souček

Název: O žních na Vodňansku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4161

Jaroslav Veris-Zamazal

Název: Akt pařížanky

Olej / lepenka

Rozměr: 58 x 43 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4205

Název: Lekníny na slepém rameni

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4113

J. Kozelka

Název: Pohled na Petřín

Olej / lepenka

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4221

Zdeněk Hajný

Název: Hlubina

Reprodukce / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně štítek, stav slušný )

Rozměr: 27 x 23 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4175

Název: Chaloupka

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 42 x 61 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4245

Viktor Rolín

Název: Vysoké nebe

Olej / překližka

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4142