čas serveru: 02:03:08

Julius Dzubák

Název: Tatry II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 37 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4124

T. Laskovský

Název: Cesta kolem dne v 80 světech

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4226

Robert Cook

Název: Two graces at the Paris

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1996, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4136

Max Švabinský

Název: Letní den

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 12 cm

Rozměr: 18 x 12 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4151

Alena Čermáková

Název: Smutná dívka

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav původní )

Rozměr: 37 x 29 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4178

Karda

Název: Chalupa v zimě

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 59 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4182

Název: Motiv z jižní Francie

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav původní )

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4211

Název: Na řece

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav původní )

Rozměr: 38 x 45 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4210

Banksy

Název: Dívka s balonkem

( signováno uprostřed dole, stav slušný )
číslováno 64/150

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4193

Karda

Název: Pivoňky

Olej / sololit

Rozměr: 57,5 x 39 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4181

Milan Coufal

Název: Hlava měsíčního svitu

Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 36 cm
- získáno přímo od autora

Rozměr: výška: 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4129

Josef Procházka

Název: Na břehu rybníka

Olej / lepenka

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4143

Emil Spáčil

Název: Chalupy

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4238

Název: Pošmurný den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 52 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4241

Josef Novák

Název: Malostranské střechy

Olej / lepenka

Rozměr: 53 x 47 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4174

A. Brožek

Název: Mrazivý podvečer

Olej / plátno

Rozměr: 52 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4240

Název: Na břehu

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4157

Dagmar Karell

Název: Tanečnice v šantánu

Akryl / plátno
Abstrakce
dílo získáno přímo od autorky
Dagmar KarellStudovala lingvistiku a literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 emigrovala do Kanady, kde pokračovala ve studiu na Univerzitě Britské Kolumbie a zároveň pracovala jako reportérka pro CBC- Radio Canada International.Žila a tvořila v Kanadě, Izraeli a Velké Británii. Cestovala po Evropě, USA, navštívila Egypt, Mexiko, Havajské ostrovy, Thajsko, Malajsii, Singapur. Nejsilnější inspiraci pro své obrazy nacházela v umění indiánského kmene Haida v Britské Kolumbii a na svém abstraktním stylu pracovala pod vedením Roberta Genna, jednoho z nejvýznamnějších pokračovatelů proslulé skupiny " Group of Seven". Vystavovala v Kanadě a USA, v roce 1994 byly její obrazy zapůjčeny pro filmování hollywoodskou produkční společností Aarona Spellinga. Soubor jejího díla byl vybrán galerií Buschlen-Mowatt k prezentaci kanadských výtvarníků v Hong Kongu a Singapuru. V témže roce navrhla vítězný design pro British Columbia´s Children´s Hospital.Od roku 1996 uspořádala 13 samostatných výstav v České republice, např. v Praze, Hradci Králové a Litomyšli.Její obrazy jsou majetkem soukromých a veřejných sbírek v Kanadě, USA, Evropě a Japonsku

Rozměr: 75 x 60 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4135

Kamil Lhoták

Název: Cyklista a zebry

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na nažloutlém papíře
velikost kresby 7,5x15 cm
signováno KL41 PD
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
6/2 - panel výstavy Zachráněné kresby

Rozměr: 13,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Id aukce: 4207

Název: Zátiší s kyticí

Olej / karton

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4236