čas serveru: 11:21:17

A. Adámek

Název: Chalupy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 68 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3692

A. Archipenko

Název: Česající žena

Bronzový odlitek
( signováno na podstavci, pravděpodobně pozdější odlitek )

Rozměr: výška 59 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2247

A. Augusta

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2822

A. Augusta

Název: Horské jezero

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4379

A. Augusta

Název: Polní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 42 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3634

A. Augusta

Název: Makové pole

Olej / lepenka

Rozměr: 24,5 x 49,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 856

A. Augusta

Název: Podvečer

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 115

A. Augusta

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5001

A. Augusta

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3799

A. Bossano

Název: Při západu slunce

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5154

A. Boubín Toňátko

Olej / lepenka
na zadní straně ověřovací list

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5710

A. Brožek

Název: Mrazivý podvečer

Olej / plátno

Rozměr: 52 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4240

A. Černá

Název: Pobřeží

Olej / lepenka

Rozměr: 19 x 28 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3543

A. Chlapčík

Název: Větrný den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1953, stav slušný )

Rozměr: 34 x 45 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4985

A. Drouant

Název: Olivový háj

Olej / plátno
dekorativní francouzský rám

Rozměr: 19,5 x 24 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 1073

A. Duarés

Název: Říční proud

Olej / plátno
původ Francie

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 3759

A. Groma

Název: Horská krajina

Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný)
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5427

A. Hoch

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 40 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4514

A. Hübner

Název: Kostel ve španělské krajině

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4252

A. Hulíková

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3838