Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1892, bohatě zdobený dobový rám, na zadní straně přípis autora, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
- vzhledem k nízkému rozlišení přiložených fotografií doporučujeme osobní prohlídku
Rozměr: 42,5 x 68 cm
Aktuální cena: 155 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 6538
Příhozy: 82
Patinovaný bronz
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
švýcarský sochař, malíř a grafik
Od roku 1922 žil a tvořil převážně v Paříži
Rozměr: výška plastiky 111 cm, výška podstavce 15,5 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 6532
Akvarel / papír
( signováno na zadní straně, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6516
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 6515
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6529
Bronz / bronzová plastika
( signováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 50 cm
Rozměr: výška: 50 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6536
Příhozy: 55
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 1964, stav původní )
- obraz poškozen
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6514
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 6513
Olej / lepenka
- ranné autorovo dílo ve stylu Aloise Kalvody
Rozměr: 32 x 28 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6543
Olej / sololit
( signováno vpravo nahoře, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 39 x 19 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6527
Olej / lepenka
Rozměr: 52 x 61 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6537
Příhozy: 59
Terakota / plastika
( signováno, stav původní )
Rozměr: výška: 28 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6548
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 110 x 107 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6518
Olej / plátno
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 6511
Olej / plátno
Rozměr: 99 x 148 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6542
Příhozy: 25
Olej / plátno
( signováno monogramem vlevo dole, datováno 1940, stav původní )
Rozměr: 75 x 100 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6510
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6545
Příhozy: 47
Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 14, stav slušný )
- nerámováno
Rozměr: 61 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6531
Olej / plátno
Rozměr: 72 x 96 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6509
Bronz / bronzová plastika
( signováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 52 cm
Rozměr: výška: 52 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6534