Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav slušný )
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5193
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 64 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5220
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5219
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5158
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 43 x 33 cm
Rozměr: 43 x 33 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5224
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 73, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5182
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5209
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 38, stav původní )
Rozměr: 54 x 68 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5234
Olej / plátno
Rozměr: 56 x 45 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5208
Olej / lepenka
Rozměr: 69 x 52 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5214
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav původní )
Rozměr: 48 x 38 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5168
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5167
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5181
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5180
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 32 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5238
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5179
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5204
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1963, stav slušný )
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5200
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 48 x 42 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5195
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav slušný )
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5164