čas serveru: 02:06:27

Karda

Název: Žena na trhu

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 48 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4187

Název: Kuželky

Olej / karton
( nesignováno, dubový rám na zakázku, stav perfektní )

Rozměr: 44 x 59 cm

Aktuální cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 4224

Josef Holub

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 34, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 38 x 30 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4148

J. V. Souček

Název: O žních na Vodňansku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4161

Jaroslav Veris-Zamazal

Název: Akt pařížanky

Olej / lepenka

Rozměr: 58 x 43 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4205

Název: Lekníny na slepém rameni

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4113

J. Kozelka

Název: Pohled na Petřín

Olej / lepenka

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4221

Zdeněk Hajný

Název: Hlubina

Reprodukce / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně štítek, stav slušný )

Rozměr: 27 x 23 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4175

Název: Chaloupka

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 42 x 61 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4245

Viktor Rolín

Název: Vysoké nebe

Olej / překližka

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4142

Betty

Název: Vášnivá

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4120

Příhozy: 25

Robert Čermák

Název: Sen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav původní )

Rozměr: 120 x 85 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 4220

Max Švabinský

Název: Slunečnice

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 14 cm

Rozměr: 21 x 14 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4152

Boubín

Olej / plátno

Rozměr: 71 x 91 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 4247

Název: Městečko

Perokresba
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 11 x 15 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4248

Josef Jelínek

Název: Dívka s knihou

Olej / lepenka

Rozměr: 54 x 35 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4201

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4246

Josef Svoboda

Název: Rybáři v Bretani

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4160

T. Laskovský

Název: Socha bere prostor, obraz vytváří prostor

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4243

Název: My dva a čas

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4118