čas serveru: 11:43:29

Aukční výsledky

Josef Čapek

Název: U naší chalupy

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 23 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 104

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

A. Augusta

Název: Podvečer

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 115

Účastníci: 4

Příhozy: 17

Detail

Arkadi Solovjev

Název: Zátiší s kyticí

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav původní )

Rozměr: 74 x 80 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 122

Účastníci: 4

Příhozy: 35

Detail

Vít Skála

Název: Kostelík

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 126

Účastníci: 3

Příhozy: 8

Detail

Jaroslav Vachuda

Název: Korsika

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 64 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 134

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Jan Zrzavý

Název: Hlava

Popis

Dřevoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 15,5 x 8 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 137

Účastníci: 4

Příhozy: 18

Detail

Josef Čapek

Název: Sněhuák

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 139

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Jablíčko

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 25 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 141

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Už běžím

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 22,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 144

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Na kládě

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1935, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 147

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Letadlo

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 22,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 149

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Jaroslav Mandl

Název: Geometrická kompozice

Popis

Vyřezávaný reliéf
( stav původní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 69 x 89 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 158

Účastníci: 4

Příhozy: 5

Detail

Otakar Hůrka

Název: Zimní podvečer

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 28 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 163

Účastníci: 3

Příhozy: 24

Detail

Autor neurčen

Název: Jarní nálada

Popis

Olej / karton
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 180

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Häring

Název: Čertovka

Popis

Kombinovaná technika
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 29 x 44 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 181

Účastníci: 4

Příhozy: 11

Detail

Hana Nováková-Vítečková

Název: Zátiší s hmoždířem

Popis

Kombinovaná technika
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 44 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 190

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Autor neurčen

Název: Portrét

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 201

Účastníci: 3

Příhozy: 8

Detail

Adolf Born

Název: Noemova archa

Popis

Sérigrafie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 213

Účastníci: 4

Příhozy: 18

Detail

Dušek

Název: Humprecht - Sobotka

Popis

Lept
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 215

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Vojtěch Hynais

Název: Andělíček

Popis

Kresba
( signováno dole uprostřed, datováno 1903, stav původní )

Rozměr: 22 x 19 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 227

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail