čas serveru: 23:13:33

Jaromír Seidl

Název: Slavičí tůň

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3326

Monogramista

Název: Prodavač melounů

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 19 x 15 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3339

Jan Zrzavý

Název: Loretánské náměstí

Barevná litografie
( signováno dole, datováno 1965, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 13,5 x 16,5 cm

Rozměr: 13,5 x 16,5 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3485

Příhozy: 69

Karel Schauer

Název: Červánky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3342

Josef Loukota

Název: Bernardýn

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 41 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3359

Jan Ferdinand Pistorius

Název: Večer nad rybníčkem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3343

Augustin Satra

Název: Náměstí s automobilem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole A.S., stav perfektní )
přiložen odborný posudek
Augustin Satra
- Mařákův žák, ovlivněn po roce 1900 zřetelně mnichovskou secesí, a to v kompozici formátu, barevnosti i štětcovém přednesu

Rozměr: 34,5 x 49,5 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3320

Jan Dvořák

Název: Malostranské náměstí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno kolem roku 1925, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 83 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3323

Název: Paprsky ve skle

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 110 x 110 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3327

Karel Krejčík

Název: Voják

( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 14 x 9,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3334

Julie Winterová-Mezerová

Název: Pampelišky

Olej / plátno

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3346

Jaroslav Trinkmoc

Název: Letní den

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3347

Karel Laštovka

Název: Tváře

Litografie

Rozměr: 13 x 22 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3379

Jiří Mocek

Název: Torzo a světlo

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 16 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3296

Název: Slunce v lese

Olej / plátno

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3348

Luisa Černovická

Název: Z českých luhů a hájů

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3321

Nicot

Název: Krásky z karnevalu

Barevný lept
na zadní straně štítek z výstavy českých a francouzských mistrů

Rozměr: 31 x 14 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3340

Max Švabinský

Název: Dívka s květinou

Kresba uhlem
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
na zadní straně přiložen posudek Prof. PhDr. František Dvořák, CSc.

Rozměr: 28 x 21 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 3344

Antonín Hudeček

Název: Zrcadlení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, datace po roce 1920, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )
obraz galerijních rozměrů

Rozměr: 95 x 130 cm

Aktuální cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 19 000 Kč

Id aukce: 3421

Příhozy: 88

Název: 7 Samurajů

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 70 cm

Aktuální cena: 48 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3288

Příhozy: 62