čas serveru: 14:48:17

Oldřich Blažíček

Název: Letní procházka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, na zadní straně umělcovo věnování, datováno 1935, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
"Předložený obraz Letní procházka, pohled do letní krajiny, patří bezpochyby k těm nejlepším Blažíčkovým krajinným záznamům."
- Naděžda Blažíčková Horová, Eliška Havlová, Oldřich Blažíček, (1887-1953), Galerie Kodl, Nakladatelství Academia, Praha 2019

Rozměr: 25 x 26,5 cm

Aktuální cena: 170 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 3626

Účastníci: 18

Příhozy: 81

Oldřich Blažíček

Název: Zasněžený kraj lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 37, stav slušný )
- rámováno Viktor Brůžek
- přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 49 x 66 cm

Aktuální cena: 135 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5263

Příhozy: 121

Oldřich Blažíček

Název: Zimní den na Vysočině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní ) rám stav slušný

Rozměr: 51,5 x 69,5 cm

Aktuální cena: 110 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 4587

Příhozy: 100

Oldřich Cihelka

Název: Mraky u Veselí-Mezimostí

Tempera / plátno / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 488

Oldřich Hamera

Název: Monotyp

Koláž
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )
rozměr ve výřezu : 46 x 36 cm

Rozměr: 46 x 36 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3910

Oldřich Hlavsa

Název: Most ve Vamberku ( rodiště Oldřicha Hlavsy )

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
na zadní straně razítko původního majitele M.U.Dr. Františka Němce, včetně dobové fotografie

Rozměr: 50 x 61,5 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5341

Oldřich Hlavsa

Název: Meandr řeky

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1017

Příhozy: 54

Oldřich Homoláč

Název: Zátiší s humrem

Olej / překližka
( signováno vpravo nahoře, dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3287

Oldřich Koníček

Název: Pohled do kraje

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1923 , stav původní )

Rozměr: 39 x 48 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4391

Oldřich Koníček

Název: Z lomu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 73 x 83 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1676

Oldřich Kulhánek

Název: Život

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
číslováno: 131/300
rozměr ve výřezu: 26 x 17 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 17 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6038

Oldřich Příhoda

Název: Západ slunce

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 43 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4304

Oldřich Rosůlek

Název: Mrazivý den

Olej / plátno

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5580

Oldřich Zezula

Název: Pivoňky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1971, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 65 x 85 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4049

Ondřej Coufal

Název: Fjola

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav perfektní )
- obraz získán přímo od autora

Rozměr: 70 x 55 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4115

Ondřej Coufal

Název: U tří konvic

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 68 x 61 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4415

Ondřej Coufal

Název: Pokušení

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Ondřej Coufal

Rozměr: 75 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4417

Ondřej Coufal

Název: Hadi

Olej / plátno
Ondřej Coufal

Rozměr: 90 x 110 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5973

Ondřej Coufal

Název: Dávná nehoda

Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Ondřej Coufal

Rozměr: 60 x 68 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5010

Příhozy: 25

Ondřej Coufal

Název: Matka a dcera

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2009, stav perfektní )
Ondřej Coufal

Rozměr: 61 x 64 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4504