Olej / plátno
( signováno vpravo dole, francouzský rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5517
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 48 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 936
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4300
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 44 x 31 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 31 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4309
Olej / karton
- rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 45 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5116
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 23 x 21 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5712
Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého
Rozměr: 50 x 100 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2698
Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého
Rozměr: 50 x 100 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2700
Olej / překližka
Rozměr: 12 x 24 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2294
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav perfektní )
Rozměr: 63 x 63 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1791
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 57 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3375
Lavírovaná kresba perem
rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5049
Lavírovaná kresba perem
rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5050
Rozměr: 12 x 7 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4198
Olej / plátno / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno na zadní straně 1990, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3914
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 44 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4167
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání odborný posudek, stav slušný )
Rozměr: 62 x 98 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 909
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3192
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3193
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3939