Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 85 x 85 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5652
číslováno 27/75
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3873
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )
Rozměr: 59 x 44 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4288
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1997, stav původní )
Rozměr: 33 x 60 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 791
Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 41 x 53 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 4250
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 31 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4471
Olej / plátno
Rozměr: 42,5 x 46,5 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2619
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 22 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1373
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 38, stav původní )
Rozměr: 54 x 68 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5234
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3559
Příhozy: 82
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5106
Rozměr: 33 x 44 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 190
Olej / plátno
Rozměr: 51 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5807
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Hans Götzinger
( *12. února 1867, Vídeň )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4717
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 48 x 43 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3072
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1936, přípis autora na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4002
Akvarel / karton
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm
Rozměr: 22 x 14 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5834
Rozměr: 29 x 44 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 181
Akvarel
Rozměr: 19 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3086
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav původní )
Rozměr: 50 x 75 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2890