čas serveru: 02:42:31

H. Bauer

Název: Obilný lán

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 85 x 85 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5652

H. Matisse

Název: Dívky v modrém pokoji

číslováno 27/75

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3873

H. Richant

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )

Rozměr: 59 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4288

H. Vlčková

Název: České středohoří

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1997, stav původní )

Rozměr: 33 x 60 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 791

H. Wilt

Název: Park Heiligenkreuz

Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 41 x 53 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 4250

Hajduček

Název: Žně v Beskydách

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4471

Hájek

Název: Zima na řece

Olej / plátno

Rozměr: 42,5 x 46,5 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2619

Hájek

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 22 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1373

Hájek

Název: Roubenka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 38, stav původní )

Rozměr: 54 x 68 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5234

Hajný

Název: Opál

( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3559

Příhozy: 82

Halámek

Název: Meandr

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5106

Hana Nováková-Vítečková

Název: Zátiší s hmoždířem

Rozměr: 33 x 44 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 190

Hanák

Olej / plátno

Rozměr: 51 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5807

Hans Götzinger

Název: V zahradě před domen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Hans Götzinger
( *12. února 1867, Vídeň )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4717

Hanuš

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3072

Hanuš F. Herink

Název: Ve žních v Beskydech - Lysá hora

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1936, přípis autora na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4002

Hanuš Schweiger

Název: Zátiší se džbánem

Akvarel / karton
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm

Rozměr: 22 x 14 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5834

Häring

Název: Čertovka

Rozměr: 29 x 44 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 181

Haspekl

Název: Větrný mlýn

Akvarel

Rozměr: 19 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3086

Havel

Název: Zátiší s tabákem

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2890