Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 43 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1251
Linoryt
rámováno pod sklem
Heinz Kassung
- nositel kulturní ceny města Koblenz
- Sdružení výtvarných umělců na středním Rýnu
- Pět desetiletí umělecké tvorby Heinze Kassunga můžete zažít ve třech patrech Domu umělců Metternich. Harlekýn spojený s klauny a hudebníky, zátiší s rybami, humry a ovocem a nakonec akt; tato tři témata provázela Kassungovu cestu od reprezentačního umění k abstrakci
Rozměr: 17 x 57 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5064
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 44 x 36 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1586
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1589
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 39 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1367
Příhozy: 51
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 54 x 76 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4452
Olej / překližka
Rozměr: 47 x 37 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2113
Olej / překližka
Rozměr: 47 x 37 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2529
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 49+ x 57 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4436
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, původ Francie, stav perfektní )
Rozměr: 47 x 61 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 2761
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 42/75
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3406
výtisk č. 25/75
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2955
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 16/75
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2986
výtisk č. 42/75
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2781
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav slušný )
výtisk č. 25/75
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4317
Tisk / lepenka
Rozměr: 40 x 55 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5903
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datování 1980, stav původní )
Rozměr: 40 x 55 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1666
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 645
Olej / plátno
Rozměr: 43 x 61,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4897
Litografie
rozměr ve výřezu: 39 x 30 cm
Rozměr: 39 x 30 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5800