čas serveru: 17:33:43

Sára Saudková

Název: Amazonka

Fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 22 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5496

Příhozy: 47

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5442

M. Carlin

Název: Růže v zahradě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
původ: Francie

Rozměr: 91 x 61 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5494

Felix

Název: Z Fürstenberské zahrady

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 8,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 9 x 8,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5488

Robert Jiran

Název: Ležící akt

Olej / plátno
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 11 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5493

Název: Zátiší

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 36 x 40 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5439

Alois Janeček-Pardubský

Název: Horská krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 65 x 77 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5487

Vladimír Suchánek

Název: Tvář

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
číslováno 79 ze 100
rozměr ve výřezu: 8 x 4,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 8 x 4,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5489

Josef Hampeys

Název: Lesní interiér

Olej / plátno

Rozměr: 27 x 21 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5468

František Max

Název: Chalupa

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 45 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5480

Alois Tužínský

Název: Dubrovník

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora včetně autorského razítka, stav slušný )

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5485

Karel Langer

Název: Ve žních

Olej / lepenka
( signováno nečitelně vpravo dole, datováno 1938, stav slušný )
na zadní straně štítek
přiložena dobová korespondence přímo od autora

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5419

Josef Svoboda

Název: Podvečer u ohně

Olej / plátno

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 48 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5466

Příhozy: 63

Název: Dobový rám

Dřevo
( stav slušný )

Rozměr: 37 x 20 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5478

Jan Heřman

Název: Cesta ke slunci

Olej / sololit
( signováno vpravo uprostřed, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5464

Vojtěch Sedláček

Název: Sychravý den

( signováno vlevo dole, datováno 58, stav původní)
rozměr ve výřezu: 29 x 41 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5470

Alex Adolf Jelínek

Název: Pražské jezulátko

Litografie
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 30 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5473

Monogramista A

Název: Myslivec

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 1899, stav původní)
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 20 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5477

Zdeňka Holejšovská

Název: Domy a lodě

Akryl / pastel / kombinovaná technika
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5444

Otakar Štáfl

Název: Pohádkový motiv

Akvarel
( signováno vlevo dole, na zadní straně věnování z roku 1938, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40 x 32 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 32 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5469