čas serveru: 09:59:15

Název: Na jezu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 64, stav slušný )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4690

František Jiroudek

Název: Kadaň I.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1957, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 120 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4616

Název: Nálada

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 100 x 130 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4626

Příhozy: 25

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4678

Radek Šmach

Název: Abstrakce

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2015, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4628

Název: Vázání snopů

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 54 x 74 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4632

Buddy

Název: I Am Best

Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 56 x 41 cm
číslováno: 2/10

Rozměr: 56 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4643

Otta Vojtěch

Název: Krajina v Hošťálkové

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4676

Julio Abril

Název: Praha

Olej / lepenka

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4652

Buddy

Název: Pomáhat a chránit - ale koho?

Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
číslováno: 2 z 25

Rozměr: 51 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4653

V. Novotný

Název: Říčka

Olej / lepenka

Rozměr: 37 x 51 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4696

Homoláň

Název: Zátiší s květinami

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4686

Jaromír Martiník

Název: Horní Těšice nad Bečvou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1987, stav slušný )

Rozměr: 45 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4694

V. Novotný

Název: Lesní partie

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4695

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 33 x 48 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4663

Maršál

Název: Potok v lese

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4657

Brigita Jurman

Název: Louka

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 60 x 91 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4640

Ludmila Hévrová

Název: Zimní Šumava

Olej / plátno
získáno přímo od malířky

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4688

Josef Procházka

Název: Cikánský tábor

Olej / plátno

Rozměr: 57 x 94 cm

Aktuální cena: 240 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 500 Kč

Id aukce: 4581

Příhozy: 126

Engelmüller - okruh autora

Název: Slepé rameno

Olej / lepenka
( nesignováno , kolem roku 1915-1920, stav slušný )

Rozměr: 27 x 23 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4613